Odnalezienie właściwego partnera biznesowego ma zasadnicze znaczenie, jeśli chcemy odnieść sukces. Coraz więcej firm zwraca się do Human Search po tym, jak bezskutecznie próbowały samodzielnie odnaleźć partnerów biznesowych.

Human Search to międzynarodowa firma zajmująca się rekrutacją pracowników, która świadczy usługi zarówno dla dużych międzynarodowych przedsiębiorstw, jak i firm z sektora MSP. Oprócz rozbudowanej sieci kontaktów dysponujemy także szczegółowymi danymi z badań wielu rynków, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc nawiązać optymalne kontakty biznesowe dla Państwa firmy. Czy mają Państwo wynalazki, wyroby lub nową technologię, którą chcą wprowadzić na rynek? Czy szukają Państwo innowacji, które pomogą rozwinąć Państwa firmę lub organizację? A może po prostu poszukują Państwo nowych dystrybutorów lub klientów końcowych w innych krajach, żeby rozwijać swój biznes?

Projekt wyszukiwania partnerów biznesowych rozpoczyna się od spotkania, na którym poznajemy Państwa przedsiębiorstwo, określamy rodzaj współpracy, jakiej Państwo oczekują, oraz profil partnera biznesowego. Następnie zaczynamy badać odpowiednią branżę, aby zidentyfikować potencjalnych partnerów i upewnić się, że pasują do określonego przez Państwa profilu. Przed spotkaniem, które zorganizuje Human Search, upewniamy się, że wybrane firmy się do niego kwalifikują, i szczegółowo je Państwu przedstawiamy. Oczywiście będziemy pomagać podczas negocjacji i przy tłumaczeniach. Jesteśmy zawsze gotowi wspierać Państwa firmę, co pozwoli rozwijać relacje biznesowe z partnerem.

Pomagamy firmom i organizacjom odnaleźć nowych krajowych i zagranicznych partnerów oraz nawiązywać kontakty biznesowe.

Kontakt aby otrzymać ofertę

Nasze Usługi

W Human Search jesteśmy specjalistami w dziedzinie headhuntingu i poszukiwaniu bezpośrednim. Szybko, bo zaledwie w ciągu 20 roboczych przedstawimy kandydatów z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą fachową, zgodnie ze stawianymi przez Państwa wymaganiami.

Zobacz Nasze Usługi