Stanowisko kierownicze

Human Search wyszukuje, ocenia i rekrutuje najlepszych kandydatów na szczeble kierownicze i do zarządu, pomagając naszym klientom obsadzić najważniejsze stanowiska w przedsiębiorstwie w bardzo profesjonalny i dyskretny sposób. Odnajdujemy najbardziej odpowiednich kandydatów poprzez obiektywne mapowanie rynku, aby znaleźć miejsca, w których są obecnie zatrudnieni, nie polegając przy tym na ograniczonych sieciach kandydatów lub słabo zaktualizowanych bazach danych, lecz podchodząc do nich w proaktywny, ale bardzo dyskretny sposób. W ten sposób radzimy sobie ze stałym prezentowaniem naszym klientom dostępnych i najbardziej odpowiednich kandydatów, których nie byliby w stanie odnaleźć samodzielnie.

Specjalista

Czy potrzebują Państwo starszego specjalisty? Inżyniera z konkretną wiedzą? Kierownika projektu? Dewelopera Java? A może kierownika ds. kluczowych klientów? Niezależnie od tego, kogo Państwo szukają, jesteśmy tu, by pomóc.

Wyszukiwanie biznesowe

Czy mają Państwo wynalazki, wyroby lub nową technologię, którą chcą wprowadzić na rynek? Czy szukają Państwo innowacji, które pomogą rozwinąć Państwa firmę lub organizację? A może po prostu poszukują Państwo nowych dystrybutorów lub klientów końcowych w innych krajach, żeby rozwijać swój biznes? Pomagamy firmom i organizacjom odnaleźć nowych krajowych i zagranicznych partnerów oraz nawiązywać kontakty biznesowe.

Zwolnienia monitorowane

Outplacement oznacza, że pracodawca podczas przeprowadzania planowanych zwolnień korzysta z pomocy profesjonalnej firmy, która pomaga pracownikom znaleźć nową pracę. Dzięki pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się outplacementem bardzo trudna sytuacja może zostać zamieniona na nową szansę dla pracownika, który ma zostać zwolniony.

Druga Opinia

Czasami nasi klienci potrzebują obiektywnej opinii na temat już istniejących kandydatów. Może to dotyczyć wewnętrznego zatrudnienia, gdy potrzebują Państwo oceny już istniejącego pracownika. A może wybór pomiędzy dwoma najlepszymi kandydatami byłby prostszy, jeśli dokonywałaby go osoba z zewnątrz? Niezależnie od sytuacji Human Search jest w stanie ułatwić podjęcie decyzji poprzez dostarczenie drugiej opinii.

Nasza Metoda

Human Search to firma specjalizująca się w rekrutacji i poszukiwaniu pracowników. Oznacza to, że przeprowadzamy mapowanie, kontaktujemy się i przyciągamy najlepszych pracowników na najbardziej wymagające stanowiska we wszystkich branżach.

Nasze Usługi

W Human Search jesteśmy specjalistami w dziedzinie headhuntingu i poszukiwaniu bezpośrednim. Szybko, bo zaledwie w ciągu 20 roboczych przedstawimy kandydatów z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą fachową, zgodnie ze stawianymi przez Państwa wymaganiami.

Zobacz Nasze Usługi

W Human Search jesteśmy specjalistami w dziedzinie headhuntingu i poszukiwaniu bezpośrednim. Szybko, bo zaledwie w ciągu 20 roboczych przedstawimy kandydatów z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą fachową, zgodnie ze stawianymi przez Państwa wymaganiami.