Human Search

Human Search to międzynarodowa firma zajmująca się rekrutacją pracowników, która działa na obszarze państw nordyckich i w Europie Wschodniej. W ciągu zaledwie 20 dni gwarantujemy Państwu wyszukanie odpowiednich kandydatów na rynku lokalnym lub za granicą, niezależnie od tego, czy poszukują Państwo menedżerów najwyższego szczebla czy doświadczonych specjalistów. Opłaty za nasze usługi wyszukiwania pracowników są stałe i kształtują się poniżej średniej rynkowej.

Nasza metoda wyszukiwania i proces oceny pracowników został opracowany w taki sposób, aby pasował do wszystkich typów przedsiębiorstw w różnych branżach. Nasi konsultanci i doświadczeni specjaliści posiadają odpowiednie umiejętności, pozwalające rozpoznać i przyciągnąć właściwych kandydatów zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Nasze zdolności w zakresie wyszukiwania pracowników i stosowana metodologia są tak unikalne, że nie tylko działamy we wszystkich branżach, ale także współpracujemy z innymi firmami rekrutacyjnymi, które zgłaszają się do nas, gdy nie są w stanie sprostać wymaganiom swoich klientów.

Pracujemy w wyjątkowo mocno zorientowany na cel sposób i uzyskujemy najwyższą skuteczność dzięki całkiem odmiennemu podejściu do poszukiwania pracowników na rynku. Nie opieramy naszego mapowania na sieciach pracowników lub bazach danych. Zamiast tego wykorzystujemy szeroką wiedzę na temat branży, aby zlokalizować miejsca, gdzie obecnie można odnaleźć właściwych kandydatów, i podchodzimy do nich w proaktywny sposób. Wygląda to jak praca detektywa, która wymaga zarówno dużo cierpliwości, jak i kreatywności. W przypadku każdego zlecenia rozmawiamy średnio z ponad setką osób, aby mieć pewność, że naszym klientom zaprezentujemy najlepszych kandydatów dostępnych na rynku.

Rada Dyrektorów

Henric Nilsson

Henric Nilsson

Partner zarządzający i członek zarządu Human Search

Nasze Usługi

W Human Search jesteśmy specjalistami w dziedzinie headhuntingu i poszukiwaniu bezpośrednim. Szybko, bo zaledwie w ciągu 20 roboczych przedstawimy kandydatów z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą fachową, zgodnie ze stawianymi przez Państwa wymaganiami.

Zobacz Nasze Usługi