Gwarantujemy znalezienie właściwych kandydatów na rynku lokalnym lub zagranicznym w ciągu zaledwie 20 dni. Za pośrednictwem ustrukturyzowanego procesu jesteśmy w stanie zaprezentować naszym klientom odpowiednich kandydatów.

Odnajdujemy najbardziej odpowiednich kandydatów poprzez obiektywne mapowanie rynku, aby znaleźć miejsca, w których są obecnie zatrudnieni, nie polegając przy tym na ograniczonych sieciach kandydatów lub słabo zaktualizowanych bazach danych, lecz podchodząc do nich w proaktywny, ale bardzo dyskretny sposób. W ten sposób radzimy sobie ze stałym prezentowaniem naszym klientom dostępnych i najbardziej odpowiednich kandydatów, których nie byliby w stanie odnaleźć samodzielnie.

Nasza metoda wyszukiwania i proces oceny pracowników został opracowany w taki sposób, aby pasował do wszystkich typów przedsiębiorstw w różnych branżach. Nasi konsultanci i doświadczeni specjaliści posiadają odpowiednie umiejętności, pozwalające rozpoznać i przyciągnąć właściwych kandydatów zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Nasze zdolności w zakresie wyszukiwania pracowników i stosowana metodologia są tak unikalne, że nie tylko działamy we wszystkich branżach, ale także współpracujemy z innymi firmami rekrutacyjnymi, które zgłaszają się do nas, gdy nie są w stanie sprostać wymaganiom swoich klientów.

Kontakt aby otrzymać ofertę

Nasza Metoda

Human Search to firma specjalizująca się w rekrutacji i poszukiwaniu pracowników. Oznacza to, że przeprowadzamy mapowanie, kontaktujemy się i przyciągamy najlepszych pracowników na najbardziej wymagające stanowiska we wszystkich branżach.

Nasze Usługi

W Human Search jesteśmy specjalistami w dziedzinie headhuntingu i poszukiwaniu bezpośrednim. Szybko, bo zaledwie w ciągu 20 roboczych przedstawimy kandydatów z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą fachową, zgodnie ze stawianymi przez Państwa wymaganiami.

Zobacz Nasze Usługi